Přístrojová suchá pedikúra je využívána v praxi stále intenzivněji zejména pro její šetrnost jako samostatná péče nebo jako kombinovaná péče s klasickou mokrou pedikúrou.
Tento odborný kurz zvyšování kvalifikace je určen výhradně pro profesionální pedikérky a pedikéry se vzděláním pedikúra (rekvalifikační kurz, profesní kvalifikace, odborná škola). Není určen pro laickou veřejnost.
Studentky(ti) rekvalifikačního kurzu pedikúra a nehtová modeláž s rozšířením o suchou pedikúru mají tento kurz v ceně rekvalifikačního kurzu. Na tento kurz přijímáme také studentky z jiných škol a zájemce, kteří mají zájem své služby rozšířit o službu suché pedikúry.
Kurz se skládá z části teoretické a praktické. Na praktickou část si můžete přivézt modelku.
Na kurzu se seznámíte s několika různými přístupy. Kurz není pořádán prodejcem přístroje ani produktů. Jedná se odborný kurz pořádaný autorizovanou osobou Ministerstva zdravotnictví. Pracujeme výhradně s profesionálními přístroji určenými pro náročné provozy.
Obsah kurzu – teoretická a praktická část:
Doba trvání kurzu: 6-7 hodin
Lektorka kurzu: Šárka Korbelová (Praha), autorizovaná osoba Ministerstva zdravotnictví a Irena Matoulková Hradec Králové, autorizovaná osoba Ministerstva zdravotnictví
Místo konání kurzu: Praha nebo Hradec Králové
Součástí kurzu není aplikace laku nebo gelu. Pokud se chcete naučit techniky aplikace laku, gel laku atd., můžete se přihlásit na kurz Estetické pedikúry.
Kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu. V ceně kurzu jsou skripta a podpora lektora po dobu 24 měsíců od absolvování kurzu.